Links

Kleinschalige Zorg Limburg www.kleinschaligezorglimburg.nl
Resirkel www.resirkel.nl
De Graasj www.degraasj.nu
Nonke Buusjke www.nonkebuusjke.nl
Glaspracht+ www.glaspracht.nl
Steampunk-Art www.steampunk-art.nl
   
NBEC www.nbec.nl
MEE Zuid Limburg www.meezuidlimburg.nl
Per Saldo www.pgb.nl


Samenwerkingspartners

Boerderijmuseum Schimmert www.boerderijmuseumschimmert.nl
Care4kids, Schimmert www.care4kidz.nl
De Marehof, Schimmert www.demarehof.nl
Hai5, Maastricht www.hai-5.com
Hulp@home, Sittard www.hulpathome.nl
N-joy4kidz, Sittard www.n-joy4kidz.nl
Penoka, Sittard www.penoka.nl
Porta da Vida, Limbricht www.porta-da-vida.nl
Somnium Begeleiding, Maastricht www.somniumbegeleiding.nl
Stichting Buitengewoon, Geleen www.stichting-buitengewoon.nl
Ut Boerderieke, Kelmond www.utboerderieke.nl
Werk aan de Winkel Sittard www.werkaandewinkelsittard.nl
Vereniging Zelfstandige Zorgverleners www.zelfstandigezorgverleners.nu
Zorggroep Triade, Brunssum www.zorggroeptriade.nl
Kracht in Zorg, Amstenrade www.krachtinzorg.nl

 

     
  © design by reclamebureau magenta disclaimer